Hollanda Rottardam OfİSİ

Hollanda Rottardam OfİSİ Açıldı

Dev projelerle inşaat sektöründe söz sahibi olmayı başaran Suat Altın İnşaat, konut sektöründe dünya markası olmayı hedefliyor. İstanbul’un ardından , Ankara ve İzmir başta olmak üzere birçok şehirde konut imal etmeyi hedeflediklerini belirten Suat Altın İnşaat Yönetim Kurulu , Hollanda'nın Rotterdam şehrinde satış ofisi açtıklarını söyledi. SIRADA FRANSA VE ALMANYA VAR Fransa ve Almanya’da da yakın zamanda satış ofisİ açmayı hedeflediklerini belirten Yönetim Kurulu, “Ayrıca, yakın ülkelerden başlayarak dünyanın birçok şehrinde de konut üretmeye başlayacağız” dedi. sözlerini şöyle sürdürdü.

HİZMETİ GURBETÇİLERİN AYAĞINA GÖTÜRDÜ “Yurt dışında çok kıymetli dostlarımız var.Ben yurt dışına gittiğimde sık sık onlar ziyaret ediyorum onlarda buraya gelince beni görmeden gitmiyorlar. Tabi gurbetçi dostlarımıza hemşerilerimize daha iyi hizmet verebilmek için biz Hollanda’nın Rotterdam şehrinde satış ofisi oluşturduk ve profesyonel bir personelimizi oraya transfer ettik.

Rotterdam’daki ofisimizde o bölgeye ve daha sonrasında Almanya ve Fransa’ da da ofisler oluşturmak için biz bu hamleyi yaptık.İnsanlarımız her zaman gelemeyebiliyorlar. Orada da projelerin detaylarını öğrenebilecekleri ve zaman kaybetmeden proje başlangıcında bazı imkanları kaçırmamaları için onlara böyle bir hizmet sunduk.Rotterdam’daki ofisimiz hayata geçti. Ama devamı da gelecek. Almanya ve Fransa’da da yakın zamanda ofisler oluşturacağız.İrtibat noktalarımız olacak.Buralarda gurbetçi hemşerilerimiz Türkiye ye gelmeden orada projeler hakkında detayları öğrenip hatta Satışları da gerçekleştirebilecek bir alt yapı hazırlığındayız.Rotterdam’da başladı diğer ülkelerde de başlayacak inşallah.

SUAT ALTIN İNŞAAT, 1970 YILINDAN BU YANA KONUT ÜRETEN BİR FİRMA

1970 yılından bu yana konut sektöründe faaliyet gösteriyoruz. En iyisini yapmak için mücadele ediyoruz.Bizden konut alan insanlarımızın proje aşamasından başlayarak teslimata kadar konut satın alan müşterilerimizin teslimattaki o mutluluğunu görmek bizi daha çok hırslandırıyor. Daha fazla proje üretmeye teşvik ediyor.Buradan başladı bizim büyüme serüveni aslında.Bu memnuniyetten sonra teşvikler.İldem Golden Center- 3 projesi bu taleplerden dolayı geldi.Müşterilerimiz artık bizi zorluyorlar.Bir an önce yeni projeyi hayata geçirin diye. Biz bu düsturu önce ülkemizde sonrada inşallah dünyada bir çok ülkede bu özelliğimizi kaybetmeden bu memnuniyetleri alarak teslimatta büyümeyi hedefliyoruz.

SADECE PARA KAZANALIM BAKIŞ AÇISI HİÇBİR ZAMAN BİZDE OLMADI.

Sadece bir inşaat firması olarak para kazanalım şu kadar kar yapalım bakış açısı hiçbir zaman bizde olmadı.Öncelikle yaptığımız bütün projelerde hassasiyetlerimiz var.Söylediklerimizin hep fazlasını yaptık.Bu güne kadar taahhüt ettiklerimizin hep fazlasını yaptık. Bundan sonrada hep böyle yaparak büyüyeceğiz, ve inşallah şehrimizden Kayserimizden bir dünya markası çıkarmak onun için mücadele ediyoruz.Hedefimiz o inşallah.Dünya markası olabilmek içinde bazı hassasiyetlere dikkat etmek gerekiyor.Bu yüzden inşaat sektöründe başarılar elde etmiş bir ülkeyiz. Bizde bunu konut sektöründe inşallah bütün dünya ya taşıyarak dünya markası olarak ilerlemeye çalışıyoruz.İnşallah bundan sonrada bu güne kadar yaptığımız projeler gibi bir çok projede yenilikler getirerek ARGE çalışmaları ile daha özellikli projeler üreterek müşterilerimizden sonuçta da böyle bir memnuniyet alarak büyümeyi hedefliyoruz.Rabbim de inşallah yar ver yardımcımız olur.”