Hakkımızda

Suat Altın İnşaat

Ürettiği tüm konutlarda insan olgusunu ön planda tutan Suat altın inşaat, 1970’den beri toplam 10.000 kişiyi konut sahibi yapmış, birçok önemli projeyi teslim tarihinden önce başarıyla tamamlamıştır. Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü kadrosu ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Etkiyici mimari yapısı ile çevre dostu projelerini hayata geçirmeye devam eden Suat Altın İnşaat kurulduğundan itibaren İstanbul başta olmak üzere birçok farklı şehirde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli birçok projeye imzasını atmıştır.

Avrupa standartlarında geliştirilen projelerde; deprem simülasyonlarına, rüzgar testlerine ve zemin etütlerine önem veren Suat Altın İnşaat tüm projelerinde güvenliği, yeşil alanları ve kolay ulaşımı ön planda tutarak avantajlı yaşam alanları sunmaktadır. Her projesinde kendine özgü yüksek performansını sergileyen Suat Altın İnşaat konut, ofis ve tesis inşaatlarında uzmanlaşarak; projelerini uzmanlık, üstün kalite, ileri teknoloji, yenilenebilir enerji ve teknik hizmetle desteklemektedir.

Bugün en saygın ve en güvenilir inşaat şirketleri arasında yer alan Suat Altın İnşaat; huzurlu bir gelecek için, en yüksek seviyede güvenlik, kalite ve çevre standartları altında yüksek performansını sürdürmektedir. Konut sektörüne odaklanarak sadece sektöründe bir dünya markası olmayı hedefleyen Suat Altın İnşaat A.Ş yakında Avrupa ve Asya da birçok projeye Suat Altın İnşaat imzası atmanın mutluluğunu yaşayacaktır. Satış sonrasında da Avrupa standartlarında hizmet sunan Suat Altın İnşaat, sektöründeki başarılarıyla inşaat şirketleri arasında en üst sıralarda yer almanın haklı gururunu taşımaktadır.

Vizyonumuz

İnşaat sektöründe ulusal ve uluslar arası pazarlarda yüksek kalite ve güven lanse eden saygın bir şirket olmayı vizyon edinen ve bu doğrultuda sağlam adımlarla ilerlemekteyiz.

Misyonumuz

Tedarikçilerinin, taşeronlarının, çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutan, istihdam sağlayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan saygın bir firma olmak başlıca misyonumuzdur.

Hedeflerimiz

Her gelir gurubundan ve her kesimden insanı ev sahibi etmeyi hedefliyoruz.Yüksek kalite standartları ve modern mimarisi ile ürettiğimiz konutları zamanından önce başarıyla bitirip size teslim etmek.

Faaliyet Alanları

44 yıl süresince konut sektöründe uzmanlaşan firmamız, projelendirme alanında da sektöre hizmet vermektedir. Bina Yönetim Hizmetleri teslimi yapılan binalarda ilk sene bedava yapmaktadır.

Şİrket Polİtİkamız

  • 1.Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak,
  • 2.Tüm iş süreçlerimizde kaliteyi ve estetiği önde tutmak,
  • 3.Teknik destek hizmetleri ile memnuniyetin devamını sağlamak,
  • 4.Tüm birimlerimizle çevre bilincine sahip olmak ve çevreyi korumak,
  • 5.Çevreye zararlı olacak her türlü atığı bertaraf etmek
  • 6.İşci sağlığı ve iş güvenliği konusunda azami tedbirleri almak
  • 7.Tüm faaliyetlerimizde yasal ve mevzuat şartlarına bağlı kalmak,
  • 8.Kaynaklarımızı en az fire oluşturacak şekilde kullanmak,
  • 9.Enerji verimliliğini yükseltmek,
  • 10.Milli servet kaybını ve kaynakların bilinçsizce tüketimini önlemek,