Haberler

Haberler - EtKİNLİKLER

Firmamızla alakalı bütün haber ve etkinliklere buradan ulaşabilirsiniz.

01 Ocak 2018
Haber

Hollanda Rotterdam
Satış Ofisi Acildi

SERVET AKAYDIN İ.Ö.O HABER: Suat Altın İnşaat A.Ş olarak Erciyes Üniversitesi ile birlikte Servet Akaydın Ortaokulunda gerçekleştirmiş olduğumuz OKULUMUZU RENKLENDİRME çalışmasının, Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yaşar ÖZTÜRK ,Erciyes Üniv. Eğitim Fakültesi Dekan Yard. Prf. Dr.Uğur BÜYÜK ve okul müdürümüz Hayati BEKAR ile gerçekleştirdik.

21 Ocak 2016
Haber

Hollanda Rotterdam
Satış Ofisi Acildi

Dev projelerle inşaat sektöründe söz sahibi olmayı başaran Suat Altın İnşaat, konut sektöründe dünya markası olmayı hedefliyor. İstanbul’un ardından , Ankara ve İzmir başta olmak üzere birçok şehirde konut imal etmeyi hedeflediklerini belirten Suat Altın İnşaat Yönetim Kurulu, Hollanda'nın Rotterdam şehrinde satış ofisi açtıklarını söyledi.

29 Aralık 2015
Haber

Kayserili hayırseverden
14 şehit ailesine ev

Adlarının açıklanmasını istemeyen hayırsever ailenin satın aldığı 14 daire, Vali Orhan Düzgün tarafından şehit ailelerine teslim edildi.Düzgün, kent merkezindeki otelde düzenlenen törende şehit ailelerinin acılarını, hüzünlerini yakından hissettiklerini ve onları şehitlerin emaneti gördüklerini söyledi.

15 June 2015
Etkinlik

Erciyes Üniversitesi derslikleri ve
Başbakanile imza töreni

Başbakan Ahmet Davutoğlu Suat Altın İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Suat Altın ve Sedat Kılıç ile Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Derslikler Binası inşası için protokol imzaladı. Tören sonrası imzalanan protol sonrası Başbakan Davutoğlu SUAT ALTIN Ailesini Başarılı çalışmalarından dolayı Tebrik etti. Başbakan Davutoğlu Hayırsever ...